Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kępa Skórecka - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Augustówka(Kępa Skórecka + 21 km)

1 549 000 zł228 m² 6 793,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Rezydencja premium | Augustówka k. Osiecka Na sprzedaż wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu dom jednorodzinny o powierzchni 228 m , posadowiony na działce 1056 m w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kępa Niemojewska

Kępa Niemojewska(Kępa Skórecka + 18 km)

377 800 zł3 778 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki położonej w malowniczej miejscowości Kępa Niemojewska, w bezpośrednim sąsiedztwie natury i jednej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł146,50 m² 6 757,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 146,50 m , zlokalizowane przy ul. Sportowej w Górze Kalwarii. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Linin

Linin(Kępa Skórecka + 20 km)

398 000 zł3 300 m² 120,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję dwie sąsiadujące ze sobą działki o nr ew. 61/26 - 1800 m2 i 61/27 - 1500 m2 w miejscowości Linin, gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński o łącznej powierzchni 3300.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł13 800 m² 25,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z czterech działek (nr ew 135,136,137,138) położona w miejscowości Wólka Dworska o powierzchni całkowitej 1.38ha i szerokości 31.5m. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Chynów

Chynów(Kępa Skórecka + 23 km)

524 850 zł3 499 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Nowych Grobicach w gminie Chynów. Duża i kształtna nieruchomość o powierzchni 3499 mkw i wymiarach: 50 x 70. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 587 m² 193,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.959750, 21.159750 Dębówka, gm. Góra Kalwaria Numer Ewidencyjny 34/8 Media Prąd, woda i gaz - przy.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,54 m² 13 462,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, kameralne mieszkanie z widokiem na pole golfowe - Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowym resorcie Sobienie Królewskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł22 600 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki Usługowo-Produkcyjnej o powierzchni 22.600m2, położoną w Lubicach, gmina Kołbiel w powiecie Otwockim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Cyganówka

Cyganówka(Kępa Skórecka + 7 km)

25 000 zł5 600 m² 4,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania las sosnowy położony we wsi Cyganówka koło Wilgi bez prawa zabudowy. Działka nr 112. Możliwość zakupu sąsiednich trzech działek nr 113 - pow. 5800 m2, nr 114 - pow. 5700 m3 i nr.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kępa Skórecka

Kępa Skórecka,mazowieckie

326 400 zł5 440 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny zlokalizowana w miejscowości Kępa Skórecka, w odległości 25 km od Góry Kalwarii i 17 km od Warki. Kształtna, trapez z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Kępa Skórecka

Kępa Skórecka,mazowieckie

60 000 zł3 200 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka położona w spokojnej wsi Kępa Skórecka położonej w województwie mazowieckim, w powiecie kozienickim, w gminie Magnuszew. 25 km do Góry Kalwarii i 17 km do Warki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku